ورود به پنل کاربری
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
مدیریت روابط عمومی

نشست وبینار بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد نشست وبینار بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۳۰ | 
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برنامه تقدیر از فعالین حوزه روابط عمومی، رابطین خبری و دانشجویان فعال در حوزه خبر دانشگاه از طریق سامانه lms  در روز دوشنبه ۲۹ اردبیهشت ماه برگزار  شد. 
🔷➖در ابتدای برنامه آقای دکتر عبدالهی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و تشکر از رابطین خبری گفتند: 
 یکی از اصول مهم در روابط عمومی ارسال سریع و دقیق اخبار و اطلاعات است و می بایست خبرها در اسرع وقت به دست مخاطبان برسد. 
دکتر عبدالهی گفتند: الکترونیکی کردن روابط عمومی به ما کمک می کند تا اخبار سریع و به موقع منتشر شود.  ایشان بر اصل سرعت عمل در انتشار اخبار بسیار تاکید کردند.
🔶➖مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی در ادامه به برنامه‌های اجرایی و عملیاتی حوزه روابط عمومی در  سال ۹۹ اشاره کرده و گفتند این برنامه تهیه و تدوین شده و در آن  مشارکت حداکثری ذینفعان دیده شده است و هر شخص می تواند به عنوان یک صدا و یک رسانه در جهت انعکاس اخبار دانشگاه فعالیت نماید. 
🔷➖سپس آقای دکتر حبیبی ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات همه همکاران محترم و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفتند: از نظر ساختار و مبانی ارتباطی ما با این واقعیت مواجه هستیم که انسانها موجوداتی جامعه گرا هستند طبیعتا ایجاد ارتباط و کنش‌های متفاوت با انسان‌ها از ضرورت زندگی افراد است و زمینه های این ارتباط در زندگی امروز بسیار گسترش پیدا کرده و این از شگفتیهای شگرف قرن موجود می باشد. 
 ایشان در ادامه افزودند: دانشگاه  چه از لحاظ ارتباطات داخل و چه ارتباطات خارجی  و حتی در حوزه بین‌الملل قطعاً با شرایط مطلوب فاصله دارد و همت جدی می‌طلبد تا از فرصت‌ها استفاده مطلوب تری به عمل آوریم و در این زمینه ابزارهای زیادی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در اختیار ماوجود دارد. 
🔶➖دکتر حبیبی عنوان کردند:  ما باید تلاش کنیم مخاطب خود را شناسایی نموده و در مدت زمان کوتاه،  با بیان شیوا مطالب خود را به گوش مخاطبین برسانیم. شناسایی مخاطب به ما این امکان را می دهد تا  ارتباط سریع و راحت تری برقرار کنیم و یک تعامل سازنده در عرصه‌ فعالیت آموزشی پژوهشی و... در دانشگاه فراهم می شود که این امر مهم به دست رابطین خبری که با روابط عمومی همکاری دارند محقق می شود. 
ریاست محترم دانشگاه بر آسیب شناسی و رفع آسیب ها تأکید کردند و از رابطین خبری خواستند که خود را به عنوان مسئول روابط عمومی در دانشگاه بدانند و اخبار مربوط به حوزه های خود را در اسرع وقت منعکس نمایند تا در جهت انتشار به موقع و سریع آنها از سوی روابط عمومی اقدام لازم صورت گیرد.
 
🔷➖همچنین ایشان پیشنهاد دادند که فعالیت رابطین خبری به صورت فصلی مورد ارزیابی قرار گیرد و اگر انتقادی وجود دارد حتما مطرح شود چون همین انتقادها باعث رشد و پیشرفت دانشگاه می شود.
 
🔶➖دکتر حبیبی در پایان ضمن تأکید براستفاده از فضای مجازی، استفاده از اینفوگرافی، موشن گرافی و... گفتند: مخاطبین ما چند بخش هستند و می بایست با همه مخاطبین در همه عرصه ها ارتباط متقابل برقرار نمائیم.
✳️➖درود ادامه برنامه کلیپ  گزارش عملکرد حوزه روابط عمومی در سال ۹۸  و برنامه اجرایی و عملیاتی حوزه روابط عمومی در سال ۹۹ نیز ارائه شد و آقای دکتر عبدالهی به سوالاتی که رابطین محترم خبری و همینطور دانشجویان در حوزه‌های مختلف داشتند پاسخ دادند و در پایان ابراز امیدواری کردند که برگزاری این جلسات بتواند در جهت  اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار به پیشبرد اهداف دانشگاه خوارزمی کمک کند. 
 
✳️🔷سپس از رابطین خبری برگزیده دانشگاه که در طول سال ۹۸ با مدیریت روابط عمومی همکاری مناسب و شایسته داشتند تقدیرصورت صورت گرفت. 
 اسامی افرادی که به عنوان رابطین برگزیده انتخاب شدند به شرح ذیل می باشد: 
آقای هیوا سلکی از دانشکده فنی ومهندسی 
خانم شهربانو موسوی از حوزه معاونت دانشجویی 
 آقای شهروزکوچکی از حوزه مدیریت امور عمومی 
 آقای حسین صالحی از حوزه روابط بین الملل 
 خانم دکتر نسترن حیدری از دانشکده علوم زیستی  
آقای موسی الرضا بنفشه از دانشکده ادبیات 
خانم زهرا رئیسی از دانشکده علوم زمین 
 
🔶➖🔷رابطین خبری که بصورت افتخاری همکاری داشتند: 
🔷➖آقای عادل سالاری دانشکده علوم زیستی 
🔷➖خانم فاطمه گلی واحد فناوری اطلاعات 
🔷➖خانم مرضیه فرجی 
🔷➖آقای آرزومند امورعمومی 
 
همچنین از دانشجویانی که شایسته تقدیر هستند: 
🔶➖آقای کاظم پرستش 
🔶➖خانم مهلا دشتی 
🔶➖آقای محمود رحیمی 
🔶➖آقای محسن ولی زاده 
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 582 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر